Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23 říj 2021, 22:20

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Shineray STXE 
Autor Zpráva

Příspěvek Shineray STXE
Zdravíčko sem tu novej tak doufám, že mě nesežerete.
Přemýšlím o koupil kolky co sem se tak díval tak pro mě jako studenta by byla asi nejvíce dostupná Shineray STXE. Akorát nevím jestlu tu za 42 nebo tu za 60. U té levnější sem četl, že má dost lidí problém s přehříváním, protože je chlazená vzduchem. Dražší je už chlazená vodou. Nemáte s tím někdo zkušenosti. Nebo kdyžtak doporučte něco jiného v tédle cenové relaci. Do bazaru se mi mooc nechce, protože nevím kdo, kde a jak s tím jezdil.
Kolku bych využíval na dopravu (pokud budu bydlet v Chotči vesnice za Sezemicema), projížďky po silnici a minimálně terén. Koukal jsem, že jste fajn parta lidí, co pořádá nějaké výlety tak, abych třeba mohl jet na tom s váma.
Rád bych aby měla homologaci pro 2 osoby, SPZ a TP. Obsah od 200 ikdyž nevím jak jsou žívý menší.

25 srp 2009, 17:48
Profil ICQ
Administrátor

Příspěvek Re: Shineray STXE
Ke čtyřkolce mohu jen doporučit prověření dostupnosti náhradních dílů a servisu u prodejce. Proběhněte i jiná fora, kde se vyjadřují majitelé Vámi požadované značky. Ne vše, co zpočátku je levné, musí zůstat i levným v budoucnu - při servisu a kupování náhradních dílů a řešení reklamací.
Nechci prosazovat mnou prodávané značky, také všechny nejsou 100%, ale někde ta nízká cena u čínských čtyřkolek se musí projevit. ;)

25 srp 2009, 19:03
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvek Re: Shineray STXE
JJ já vím, že se cena musí projevit. Ale vím, že i čína může dělat kvalitní zboží. Co jsem četl tak oficiální dovozce a prodejce má většinu dílů skladem. Akorát je problém, že je z Prahy. Přeci jenom pardubice a Praha nic mooc. Co byste mi kdyžtak doporučili ohledně kvality, ceny (vím že nějakýk 60 je málo, ale víc nemám a kdybych měl tak jdu raději do auta) a ceny dílů ať je to třeba i ojeté. Někde jsem viděl SMC jumbo 300 myslím kolem 50. Ale jelikož nejsem natolik znalí tak se mi do bazaru nechce :(

25 srp 2009, 20:31
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ]